12 листопада- всесвітній День боротьби з пневмонією.
Життя людини починається з вдиху, підтримується диханням, закінчується видихом. За допомогою регуляції дихання людина здатна зміцнювати свій стан. У зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції, сьогодні дуже важливо навчитися регулювати дихання, робити дихальні вправи, які впливають на життєву енергію. За допомогою різних ігор, вихователі тренують навички правильного носового дихання, коригують рухи рук із дихальними рухами грудної клітки, розвивають ритмічне дихання зі спокійним видихом.
Робіть вправи, і будьте ВСІ ЗДОРОВІ!!!!!!

Якою буває осінь? Теплою. Золотою. Туманною. А ще осінь, як жодна інша пора року, буває креативною. Саме восени під ногами та на відстані витянутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної осені- чи то з листя, чи то з каштанів. Восени кожна людина стає Митцем. І кожен витвір вартий уваги!

В ЗДО триває "Тиждень безпеки життєдіяльності" під гаслом "COVIDу - ні!"

Розроблені заходи направлені на запобігання поширенню коронавірусу. Педагоги надають прірітет активностям на повіирі. Підібрали серію коротких мультфільмів про правила особистої гігієни. Продовжують  проводити практичні заняття щодо правильного миття рук в ігровій формі, розглядати плакати, та вирішувати проблемні ситуації, щодо дотримання карантинних норм

Святкування традиційного, обрядового свята Івана Купала(20220)

Вітаємо батьків!

Зі СВЯТОМ ВАЛЕНТИНА

Готуємось вітати батьків!

Вихователь: Костенко І.П.старша група

Вихователь Кононова Є.О. молодша група

з 17.01.2020року в ДНЗ№2 триває тиждень експерементально-дослідницької діяльності

Досліди з елементами фізики6(паперовий телефон, кукурікаючий стакан, досліди з кулькою та монетами)

День Соборності України(22.01.2020р)

(старша група ДНЗ№2)

Сьогодні вихователь Єгнус Г.Ю, намагалась викликкати у дітей інтерес до вивчення історії України, здійснила невеличкий екскурс у минуле:

Сьогодні діти поглибили свої знання про свято Соборності України, розширили знання про свою державу.Вихователі прищеплювали почуття гордості за свою Україну, за свій народ, свою мову.

Різдвяна казка в ДНЗ№2 триває

13.01.2020р

січень 2020рік

Після свят діти з радістю

поділилися своїми враженнями

від різдвяних свят, через роботи

виготовлені разом з батьками, з різних матеріалів!

Дякуємо батькам: Китриш М, Василенко С, Батан Д, Корецкой К, Ситнік Л, Гладкого Р,Євтушевского Є, за співпрацю!!!!!!

Свято Нового Року!

Свято Миколая!

Прикрашаємо групу!

Вихователь Костенко І.П.

Готуємось прикрашати ялинку!

Вихователь Єгнус Ганна Юріївна

Наші малюки

іграшки на ялинку

виготовляють залюбки!

Виховні заходи, які відбулися у листопаді згідно річного плану роботи 2019

До Дня пам'яті жертв голодомору

Свято Осені

Тиждень безпеки життєдіяльності

День толерантності

До Дня гідності і свободи(Україна починється з кожного з нас)

17.06.2019р закінчився цикл "Зелені свята" в ДНЗ№2"Ластівка"
Під час циклу діти грали, танцювали, закріплювали назви цілющих квітів. Вивчали народні традиції повязані з "Зеленими святами", грали в народні ігри, сушили трави для аромотерапії взимку. Закінчилося улюбленим для дітей виконанням Селфи.

Літо 2019 в ДНЗ №2 почалося зі свята,

на святі нашими гостями стали іграшки та гра.

Гра весела і рухлива

в світ дитинства запросила.

Світ цей гарний і чудовий,

Чесний, добрий,загадковий!!!

11.06.2019р педагог Кононова Є.О провела з дітьми інтегрований захід під гаслом "Казковий вернісаж"

Під час "Казкового вернісажу", діти зустрілися з улюбленими казковими героями у створених куточках казки. Вихованці мали змогу перебувати в оточенні природи під час ігрової та пізнавальної діяльності . Казкові герої не лише привертають увагу малят і активізують пізнавальний інтерес ,а й швидко стають персонажами дитячих ігор, ісценівок, оповідок, учасниками мовленнєвих, логіко-математичних занять, прогулянок.

Наші малюки нетерпляче чекають на зустрічі з новими улюбленими героями зробленими власноруч педагогами.

На протязі тижня діти подорожували з працьовитою бджілкою.
Грали у рухливі ігри, ліпили, малювали, слухали музику, Дуже сподобалася малюкам розповідь завідувачки ДНЗ Гордієнко Г.Б. розповідь про стадії розвитку бджоли.

Діти мали змогу подивитися куди заносять мед бджоли, чим кормлять свій розплод, як запечатують лічінок.

Закінчилася подорож виготовленням бджілок з покидькового матеріалу, діти посилили бджілок в дупло!