Методична робота

Формування ключових компетентностей у вихованців є пріоритетним завданням дошкільної освіти на сучасному етапі.. Оволодіння дітьми ключовими компетентностями забезпечує дошкільнятам орієнтацію в різноманітті навколишньої дійсності, розумінні того, що світ багатий і може бути осмислений з різних сторін, а також подальше успішне навчання в школі.

Спеціально організована дослідницька діяльність дозволяє нашим вихованцям самостійно знаходити  інформацію про досліджувані явища чи об'єкти, а педагогу - зробити процес навчання максимально ефективним і більш повно задовольняти природну допитливість дошкільнят.

Слід зазначити позитивний вплив експериментально - дослідницької діяльності: на емоційну сферу дитини, на розвиток творчих здібностей, формування трудових навичок, вміння доводити почате до переможного кінця.

Педагогами ЗДО №2 «Ластівка» облаштовано  STREAM-лабораторю «Чомусики» для індивідуальної дослідної діяльності в дошкільному закладі.

Науковцями працюєм

Досліди проводим,

І тому у нас завжди

Чудово все виходить.

Барометр, календар природи

Допомагає дітям знати коли непогода

Складаємо експерименти,досліджуєм в житті цікаві моменти.

Милуємось результатами, та стаємо духовно багатими!

Складаємо експерименти,досліджуєм в житті цікаві моменти.

Милуємось результатами, та стаємо духовно багатими!

пошуково-дослідницька діяльність влітку 2019