Організація освітнього процесу

Літо! літечко! прийшло, дітям радість принесло!(2021рік)

Природу полюбляємо - турботливими зростаємо!

Та не тільки працювати , вміємо   й відпочивати!

День УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В ДНЗ №2(лютий 2020)

Прогулянка 2020

дочекалися снігу!!!!!

ос

Пошуково-дослідницька діяльність дітей.

старша група

молодша група

Методична діяльність

Інноваційні технології

Для створення сучасного інноваційного простору, педагогічний колектив втілює в практику роботи такі інноваційні технології:

1. Психолого-педагогічне проектування взаємодії дорослого і дитини

Автор: Піроженко Т. О.

Суть технології: організація особистісно-орієнтованого виховання і навчання дітей дошкільного віку, в центрі якого перебуває дитина як пріоритетний суб’єкт. Реалізація кожною дитиною права на розвиток своїх природніх здібностей.

2. Методика дитячого експериментування в природі

Автор: Лисенко Л. В.

Суть технології: організації процесу формування уявлень дошкільнят про природу і людину через призму ціннісних орієнтацій. Реалізується потреба кожної дитини в доступному експериментуванні та в природодослідженні.

3. Юний еколог

Автор: Ніколаєва С.

Суть авторської програми: через сучасні методи і прийоми з екологічного виховання дошкільнят (екологічні проекти, стежини, ігри, експериментально-пошукову діяльність, вправи-емпатії, хвилинки милування природою, розв’язання проблемних ситуацій тощо) формувати екологічну свідомість кожної дитини

4. ТРВЗ (теорія розв’язання винахідницьких завдань)

Автори: Альтшуллер Г. С., Сидорчук Г. О., Гін С. І.

Суть технології: система розвиваючого навчання зі спрямованістю на розвиток творчих здібностей особистості. Сприяє розвитку інтелектуального потенціалу, творчих здібностей та індивідуальних задатків кожної людини. Використовуються альтернативні шляхи пошуку відповідей.

5. Логіка світу

Автор: Стеценко І.

Суть авторської програми: починаючи з молодшого дошкільного віку через порівняння, узагальнення, класифікацію предметів та їх замінників, розвивати мислительну та мовленнєву діяльність дітей.