Візитка закладу

Сяє надпис  у горі,
"Ластівка" -для дітвори!
               Ц е  яскравий дитсасдок,
другий дім для всіх діток.
Чий такий співучий дім?
Цілий день пісні у нім,
Кличе музика в танок,
Це наш "Ластівка" садок!
Чий такий веселий дім?
 Не змовкає сміх у нім,
А малечі -мов квіток,
Це наш "Ластівка" садок!

Гасло колективу:                          " Садок для дитини- колиска доброти!"

Основна мета    :                            Формування особистості дитини через її
                                                     самореалізацію

Пріорітетні напрямки роботи:

•  Орієнтація на активне проходження дитиною кожного вікового проміжутку дошкільного дитинства, як важливої передумови подальшого розвитку особистості.

Інтегрований підхід до організації та змісту освіти.

Створення розвиваючого сучасного проблемного середовища з урахуванням потреб, інтересів та обдарувань.

•  У дошкільному закладі іде пошук психологічних засад інтеграції різних видів діяльності дитини.

•  Розроблені конспекти інтегрованих занять , виготовлені методичні посібники.

•
  •  Педагогами закладу виготовлені різні види театрів, які в поєднанні з комплексом навчальних завдань пришвидшують загальний розвиток дітей, сприяють розвитку творчої діяльності, розвивають виразність мовлення.

•
  • Ми намагаємось наблизити атмосферу ДНЗ до сімейної, збільшити час на довірчі й щирі розмови з дитиною, особистісне спілкування

•  Розвиваюче середовище в ДНЗ оптимізує творчий розвиток дітей.Допомагає виявити раннюОбдарованість.Надає можливість отримувати інформацію, забезпечує Зону найближчого розвитку.Позитивно впливає на емоційну атмосферу дітей.

• Гармонія фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку дитини.Для цього ми знаходимось у постійному пошуку нових шляхів створення такого розвивального середовища, такої системи стосунків, які б не тільки збагачували світ дитини, а й стимулювали творчу діяльність кожного з них.